Menu
Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej

W szkole od 2002r. swoją siedzibę ma Regionalne Koło nr 19 Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej z Zarządem w Katowicach. Koło liczy około 25 członków.

Celem SNEP jest:
-   popularyzowanie edukacji wczesnoszkolnej i wiedzy o jej nauczaniu i uczeniu się
-   wymiana informacji na temat zintegrowanego systemu nauczania
-   prezentowanie opinii, potrzeb nauczycieli za pośrednictwem mediów
-   wymiana doświadczeń zawodowych
-   współpraca z instytucjami i osobami wspierającymi oświatę
-   wspieranie rozwoju nauczyciela

W ramach realizacji celów Koło organizuje, dla nauczycieli przedszkoli i szkoły podstawowej kl. I-III, szkolenia, warsztaty oraz zjazdy. W roku 2003 odbył się I Powiatowy Zjazd Nauczycieli Edukacji Początkowej na temat: "Metody wspierające kształcenie zintegrowane", a w 2004 roku zorganizowaliśmy II Zjazd na temat: "Rozwijanie zdolności i zainteresowań dzieci poprzez codzienną pracę nauczyciela". W ramach zjazdów nauczyciele doskonalili swoje umiejętności pod kierunkiem fachowców z Warszawy, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Wrocławia, Szczecina, Chojnic i Rawicza.

03.03.04. - "Ozdoby wielkanocne - origami, kirigami i inne techniki"- warsztaty (zorganizowane w ramach regionalnego koła SNEP nr 19) prowadzone przez p. Katarzynę Dudę i p. Izabelę BulińskąA oto efekty pracy podczas warsztatów.20 marca 2004 roku odbył się II Powiatowy Zjazd Nauczycieli Edukacji Początkowej Rawicz 2004.Zajęcia prowadzone przez mgr Aleksandrę Kozyrę z Warszawy - "Rozwój zdolności manualnych dzieci przedszkolnych i w młodszym wieku szkolnym"Odkrywamy talenty

Czytaj więcej

Bezpieczna szkoła

Przyznano nam
certyfikat
w II Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

Czytaj więcej

Copyright © SP Masłowo 2013